Komente në kornizë

14 February, 2011

u.jpg

Advertisements

7 Responses to “Komente në kornizë”

 1. unica Says:

  🙂
  Falemnderit Flo!
  Ishte surprize e bukur (shume madje).
  Aq mire jam ndjere, sa smund ta dish.
  Kisha kohe pa u ndjere keshtu.
  Me lejo te te perqafoj, keshtu, me imagjinate.
  Nese nje dite do kem fatin te te njoh,
  do te te perqafoj edhe me fort
  (e se di ne do i jap kohe vetes te te kerkoj leje :)! Bej shaka 🙂 ) .

 2. flokenaja Says:

  Asgje, faleminderit ty (dhe Zanes). Zgjodha keto dy komente jo per narcizizem, (po te qe per kete te fundit do zgjidhja ndonje tjeter, pasi dihet qe njerezit qe shkruajne, jane ngapak narcize, une e luftoj ate me auto-ironi), por se me te vertete qe keto dy komente me kane prekur. Dhe sigurisht qe do kesh rast te me takosh (jo “fatin” siç je shprehur ti, kjo perdoret per VIP-at, e une s’jam veç nje njeri i thjeshte…) Te perqafoj edhe une.

 3. Arza Says:

  Flo , ju pershendes per ate miqesin tuaj aq te sinqert me Unica !
  (ndoshta nderhyrjet e mia mund te jen jo te mirpritura ,shqetesuse per ju ) nqs po,t e lutem me thuaj .Por nuk mund te rri pa treguar dicka , se ” Te perplasesh me Mrekullin ” se di ,por mendoj se Mrekullohesh .(personalisht me ka ndodhur dicka e tille “Atje”)
  Ju pershendes.

 4. flokenaja Says:

  Jo aspak nuk shqeteson, ti e di qe je gjithmone i mirepritur ketu, arza

 5. Zana Says:

  Flo,po m’perkedhel sedren.Ato qe shkruan ti jane per ne kornize.Mendoj qe je person i bukur….te perqafoj edhe une…

 6. flokenaja Says:

  Jo aspak, nuk e teproj kur them se keto rreshta qe kam rrethuar me kornize, jane ndoshta fjalet me te bukura qe me kane thene ne gjithe jeten time, dhe e pranoj… me kane prekur… I rrethova me kornize qe ta kem me te lehte t’i gjej e t’i ri-lexoj ne ndonjeren nga ato dite kur perpiqem t’i perseris vetes trishtaz, se mbi- jetohet me lehte ne kete vend nese nuk ke asnje iluzion se mund te mbrrish diku…

 7. Arza Says:

  Flm per mirkuptimin , Flokenaja .


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: